Штроборіз Procraft PM1700-150 - професійний будівельний інструмент. За рахунок наявності потужного двигуна і міцних алмазних дисків вважається ідеальним рішенням для пристрою пазів в бетонних, кам'яних, цегляних поверхнях.
Інструмент застосовують для штробления стін з такою метою:
- прокладання електрокабеля;
- прокладення труб водопостачання та інших інженерних комунікацій.
- Штроборіз простий в експлуатації. Особливих навичок при роботі з ним не потрібно.
Під час роботи з інструментом вдається регулювати глибину різу. Наявність захисного кожуха запобігає травмуванню оператора.
Говорячи про інші переваги, варто відзначити:
- надійність в роботі;
- наявність функції плавного пуску, за рахунок якої знижена вібрація при ввімкненніі;
- відсутність вимог про спеціальні умови зберігання.
За будь-якої інтенсивності навантаження підтримується постійна швидкість обертання за рахунок константної електроніки. Інструмент доповнений системою пиловідведення, наявність якої дозволяє підтримувати чистоту на робочому місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 45 мм |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 775 ₴








