Фрезер Procraft POB980 – інструмент, призначений для професійної обробки дерева. Дана модель має в комплекті три змінні бази, що робить її багатофункціональним пристроєм і вигідним придбанням для столярної майстерні.
Характеристики моделі
- Наявність трьох баз – занурювальної, крайової, похилої.
- Двигун потужністю 980 Вт вказує на витривалість фрезера в роботі.
- Затискна цанга двох діаметрів – 6 і 8 мм.
- Є функція регулювання швидкості обертання фрези.
Переваги Procraft POB980
Фрезер простий в обігу, має безпечний ергономічний корпус. Перевагою даної моделі є те, що при необхідності його можна зняти зі стійки з направляючими і працювати без використання бази. Упорна лінійка в комплекті зробить роботу з заготовкою максимально точною. Корпус фрезера має подвійну захисну ізоляцію. Також є можливість підключити пилосос – для цього пристрій оснащений спеціальним переходом. У комплекті є якісна переносна сумка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 33000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 780 ₴










